KOLEDAR DOGODKOV

Maj 2017

DATUM DEJAVNOST
3. – sreda PUD: 2. K od 3. 5. do 20. 6. 2017
4. – četrtek 3. skupne govorilne ure od 18. do 19.30
4. – četrtek Predavanje za starše: Pasti mobilne tehnologije – Dr. Andreja Prebil
8. – 9. Nadomeščanje PRA za zaključne letnike (4. letnik ZN)
9. – 10. Usposabljanje mentorjev za PUD – 1. skupina
9. – 11. Strokovna ekskurzija za dijake 3. letnikov na Koroško
12. – petek Proslava ob mednarodnem dnevu medicinskih sester ob 12.30 v fitnesu
13. – sobota 18. tekmovanje »Zdrav dih«Društva pljučnih in alergijskih bolnikov  ob 9.30 v fitnesu
15. – 16. Nadomeščanje PRA za zaključne letnike (4. letnik ZN)
16. – torek Sestanek ravnateljev ljubljanskih srednjih šol v učilnici 329 ob 13.30
16. – 17. Usposabljanje mentorjev za PUD – 2. skupina
17. – sreda Posvet izobraževanja odraslih ob  v mali predavalnici šole (318)
17. – sreda Zadnji rok za naknadno prijavo k poklicni maturi iz upravičenih razlogov
18. – četrtek Zaključni izleti za 4. letnike
19. – petek Zaključna konferenca za zaključne letnike ob 8. uri v veliki predavalnici šole
22. – ponedeljek Podelitev spričeval za zaključne letnike
22. – 26. Priprave na poklicno  maturo in zaključni izpit (priloga)
22. – ponedeljek PUD: 3. B, 3. E, 3. F od 22.5 do 16. 6. 2017
23. – torek Zadnji rok za pisno odjavo od poklicne mature
24. – sreda Rok za izboljšanje ocen za zaključne letnike
27. – sobota PM: ANG/ pisno
29. – ponedeljek PM: SLO/ pisno; za ostale letnike prirejen urnik v popoldanskem času
31. – sreda Hiša EU – pregled aktivnosti šole ob 10. uri (M. P.)

April 2017

DATUM DEJAVNOST
4.– torek Sestanek organizacijskega odbora za pripravo 20–obletnice šole ob 10. uri v sejni sobi ravnateljice
5. – sreda Izobraževanje učiteljic strokovno teoretičnih predmetov iz znanja prve in nujne medicinske pomoči v organizaciji CPI – v prostorih SZŠ Ljubljana
5. sreda Seja Sveta zavoda ob 16.30 uri v učilnici 202
6. – četrtek Obisk sejma Medilab v Gornji Radgoni
7. petek Državno tekmovanje iz znanja zdravstvene nege in nege in oskrbe v Murski Soboti
10. – 12. Posvet ravnateljev srednji šol v Radencih
13. – četrtek Pedagoška konferenca ob 14.15 v veliki predavalnici šole
14. – petek PISA – 2. del
17. – ponedeljek Velikonočni ponedeljek – pouka prosto
20. – četrtek 20. – obletnica šole ob 13. uri v športni dvorani šole
21. – petek Gledališka predstava za dijake 3. D, 3. G in 3. H razreda
21. – 22. Sekcija medicinskih sester v vzgoji in izobraževanju v Olimlju
22. – sobota Obisk Medicinske šole iz Novega Sada
25. – torek Maturantski ples na Gospodarskem razstavišču
27. – četrtek Obisk Zdravstvene šole v Celovcu
27. 4. – 2. 5. Prvomajske počitnice

Marec 2017

DATUM DEJAVNOST
2. – četrtek Snemanje šole – podjetje  Google ob 9. uri
6. –  ponedeljek 5. URNIK: 6. 3. do 14. 6. 2017
6. –  ponedeljek Seznanitev kandidatov z uspehom pri poklicni maturi
6. – ponedeljek PUD: 3. D, 3. G, 3. H – od 6. 3. do 31. 3. 2017
9. – četrtek Posvet o  splošni maturi od 8. do 14. ure v veliki predavalnici šole
14. – torek Gledališka predstava za dijake 2. letnikov
15. – sreda Pedagoška konferenca ob 14.30 v veliki predavalnici šole
16. – četrtek Posvet o  poklicni  maturi od 8. Do 14. Ure v veliki predavalnici šole
16. – četrtek Predavanje za starše dijakov 1. In 2. Letnikov: DROGART
16. – četrtek 2. skupne govorilne ure
20. – ponedeljek Regijsko tekmovanje iz angleščine
22. – sreda Zveza društev diabetikov Slovenije ob 14. Uri v veliki predavalnici šole
22. – sreda Predmaturitetni preizkus
24. – četrtek PISA
24. – četrtek Gledališka predstava za dijake 3. letnikov
28. – torek Zadnji rok k prijavi na poklicno maturo

Februar 2017

DATUM DEJAVNOST
1.– sreda PM – slovenščina /pisno
2. – četrtek PM – zdravstvena nega /pisno
3. – petek PM – matematika/pisno; angleščina/pisno
7. – torek Proslava pred slovenskim kulturnim praznikom ob 13.15 v športni dvorani
7. – torek Pedagoška konferenca ob 14.20 v veliki predavalnici šole
8. – sreda Slovenski kulturni praznik – pouka prosto
9. – četrtek ZL – slovenščina/pisno
10. – petek Informativni dan – seznam na oglasni deski v zbornici
11. – sobota Informativni dan – seznam na oglasni deski v zbornici
22. – sreda Pedagoška konferenca ob 14.15 v veliki predavalnici šole – predstavitev mednarodnih projektov
23. – četrtek Seja Sveta zavoda ob 17. uri v učilnici 202
27. – 3. 3. Zimske počitnice

 

Januar 2017

DATUM DEJAVNOST
3. – torek 3. urnik: od 3. 1. do 27. 1. 2017
3. – torek PUD: 3. K od 3. 1. do 18. 5. 2017
3. – torek PUD: 4. A, 4. B, 4. D: od 3. 1. do 27. 1. 2017
11. – 13. individualne konference vodstva z razredniki –razpored bo pripravljen naknadno
13. – petek zaključek 1. ocenjevalnega obdobja –zaključene ocene do 13. ure
13. – petek konferenca dijaške skupnosti ob 13. uri v veliki predavalnici šole
16. – ponedeljek 1. ocenjevalna konferenca ob 15.30 v veliki predavalnici šole
17. – torek teden rezerviran za 2. roditeljske sestanke
18. – sreda teden rezerviran za 2. roditeljske sestanke
19. – četrtek teden rezerviran za 2. roditeljske sestanke
24. – torek 2. seja Sveta staršev ob 17. uri
24. – torek zimski športni dan – 1. in 3. letniki
25. – sreda zimski športni dan – 2. in 4. letniki
26. – četrtek predlagan datum za otvoritev telovadnice
30. – ponedeljek 4. urnik: od 30. 1. do 24. 2. 2017
31. – torek redna seja Sveta zavoda ob 17. uri

November 2016

DATUM DEJAVNOST
2. – 4 Jesenske počitnice
7. – ponedeljek Podelitev priznanj zlatim maturantom – Mestna občina Ljubljana ob 19.45 na  gradu
9. – sreda Projekt treh zdravstvenih šol nadarjeni dijaki – skupni sestanek na SZŠ Celje (udeleži T. Radošević in M. Verbič)
14. – ponedeljek 1–mesečno obiskovanje pouka dijakinje SZŠ Niš v 4. A razredu (od 14. 11. do 16. 12. 2016)
15. – torek Rok za oddajo predprijav k PM
16. – sreda Sestanek na MIZŠ o poteku aktivnosti prenove izobraževalnega programa
17. – četrtek 1. skupne govorilne ure od 18. do 19.30
17. – četrtek Sestanek organizacijskega odbora za pripravo 20–obletnice šole ob 16. uri v sejni sobi ravnateljice
17. – četrtek Predavanje za starše ob 16. uri tema: Mobilna družbena omrežja; predavatelj: Tilen Dominko
17. – 18. Oddaja male predavalnice 318 za potrebe izobraževanja paliativne oskrbe
21. – 25. Obisk dijakov  in učiteljev Srednje zdravstvene šole iz Prage
28. – ponedeljek 2. URNIK – 28. 11. do  23. 12. 2016
28. – ponedeljek PUD: 3. A, 3. C  – od 28. 11. do 23. 12. 2016

Oktober 2016

DATUM DEJAVNOST
3. – ponedeljek PUD – 4. F in 4. G od 3. 10. do 28. 10. 2016
4. – torek Zunanja presoja za ohranitev certifikata Kakovost v VZI
7. – petek Dan šole
8. – sobota Podelitev priznanj diamantnim maturantom na Brdu pri Kranju
12. – sreda Sestanek s starši dijakov z odločbo ob 17. uri v P14
18. – torek Obisk tujih predstavnikov (7 oseb) v okviru projekta Erasmus+ PROFINWBL
19. – sreda Pedagoška konferenca ob 14.15 v P14

 

September 2016

DATUM DEJAVNOST
1. – četrtek Začetek  pouka
2. – petek 1. URNIK: 2. 9. – 25. 11. 2016
5. – ponedeljek PUD: 4. C;  4. E – od 5. 9. do 30. 9. 2016
6. – torek Predavanje dr. Alexandre Deutz: Montessori za stare ljudi ob 10. uri v P14
6. – torek 1. roditeljski sestanek: 1. letniki  in 2. Letniki
7. – sreda 1. roditeljski sestanek: 1. letniki in 3. letniki
8. – četrtek 1. roditeljski sestanek:  4. letniki
14. – sreda Sestanek organizacijskega odbora za pripravo 20 – obletnice šole
16. – petek Športno tekmovanje šol članic SZFKK – odbojka na mivki
20. – torek 1. športni dan za dijake 1. in 3. letnikov
21. – sreda 1. športni dan za dijake 2. in 4. letnikov
27. – torek 1. seja Sveta staršev
28. – sreda Pedagoška konferenca ob 14.15 v P14
29. – četrtek 1. seja Sveta šole

Julij 2016

DATUM DEJAVNOST
1.– petek Spomladanski izpitni rok
4. – ponedeljek Spomladanski izpitni rok
4. –  ponedeljek Seznanitev kandidatov z uspehom na poklicni maturi
6. – sreda Podelitev spričeval po spomladanskem izpitnem roku
6. – sreda Zaključna konferenca
6. – sreda Začetek kolektivnega dopusta
6. – sreda Uradne ure od 8. do 12. ure
7. – četrtek Zadnji rok  za pisno zahtevo po vpogledu v izpitno dokumentacijo
13. – sreda Uradne ure od 8. do 12. ure
20. – sreda Uradne ure od 8. do 12. ure
27. – sreda Uradne ure od 8. do 12. ure

Junij 2016

DATUM DEJAVNOST
2. – četrtek 3. seja Sveta staršev ob 17. uri v šolski restavraciji
4. – sobota PM – MAT/pisno
6. – ponedeljek PM – NEM/pisno
6. – ponedeljek ZI – SLO/pisno
8. – sreda PM – ZN/pisno ;
11. – sobota PM in ZI – ustni izpiti
15. – sreda Nagradni izlet za šolski ansambel in šolski pevski zbor
15. – sreda Nadomeščanje PRA za 3. letnike ZN in 2. letnik  BN
16. – četrtek Nadomeščanje PRA za 3. letnike ZN in 2. letnik  BN; pouk do vključno 5. Ure
17. – petek IND; nadomeščanje PRA za 3. letnike ZN in 2. letnik  BN
18. – sobota PM  in ZI – ustni izpiti
20. – ponedeljek IND; nadomeščanje PRA za 3. letnik ZN in 2. letnik BN
21. – torek Nagradni izlet za 2. A in 3. A razred
21. – torek IND; nadomeščanje PRA za 3. letnik ZN in 2. letnik BN
22. – sred IND; nadomeščanje PRA za 3. letnik ZN in 2. letnik BN
23. – četrtek IND; zaključek 2. ocenjevalnega obdobja za ostale letnike
23. – četrtek Zaključna konferenca ob 8. uri v P14
23. – četrtek Seznanitev kandidatov z uspehom na zaključnem izpitu
23. – četrtek Nagradni izlet za dijake zaključnih letnikov, ki so dosegli ob koncu pouka 100% uspeh (4. B, 4. D, 4. F, 4. H)
24. – petek Delitev spričeval po razporedu
24. – petek Proslava ob dnevu Državnosti
27. – 28. Priprava LDN za šolsko leto 2016/17
29. – sreda Priprava na spomladanski rok izpitov
30. – četrtek Spomladanski izpitni rok