GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

 

Razpored velja za urnik – do 22. 12. 2022
*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
 
Učitelj STARŠI   DIJAKI Kabinet
  dan ura ura   dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka Torek 7 12.30-13.15   Sreda 6 11.40-12.25 105 40
Bekš Julijana Sreda 4 10.00-10.45   Torek 4 10.00-10.45 336 55
Bevec Polonca Četrtek 6 11.40-12.25   Torek 5 10.50-11.35 213C 13
Boltin Uroš Ponedeljek 7 12.30-13.15   Ponedeljek 7 12.30-13.15 208 54
Božič Janežič Helena Torek 3 9.10-9.55   Torek 5 10.50-11.35 110 43
Brčkalija Jelka Sreda 5 10.50-11.35   Petek 6 11.40-12.25 229 35
Bučar Medeja Četrtek 7 12.30-13.15   Sreda 5 10.50-11.35 306 23
Butina Lidija Sreda 5 10.50-11.35   Sreda 4 10.00-10.45 301 58
Čebela Marko Sreda 4 10.00-10.45   Sreda 4 10.00-10.45 209 61
Čeh Branko Sreda 3 9.10-9.55   Petek 6 11.40-12.25 110 43
Demšar Simona Četrtek 6 11.40-12.25   Torek 3 9.10-9.55 101 56
Dobrun Elizabeta Sreda 4 10.00-10.45   Torek 3 9.10-9.55 ŠVZ1 60
Dolinar Marjana Petek 7 12.30-13.15   Petek 5 10.50-11.35 332 34
Egart Sabina Sreda 3 9.10-9.55   Sreda 5 10.50-11.35 229 35
Flerin Špelca Petek 4 10.00-10.45   Sreda 4 10.00-10.45 306 23
Gašperlin Tanja Petek 5 10.50-11.35   Sreda 4 10.00-10.45 306 23
Gradišar Katarina Torek 7 12.30-13.15   Torek 7 12.30-13.15 314 32
Grkman Nikica Torek 7 12.30-13.15   Četrtek 4 10.00-10.45 327 21
Habajec Tina Ponedeljek 7 12.30-13.15   Ponedeljek 7 12.30-13.15 306 23
Hrovat Ahac Tatjana Torek 5 10.50-11.35   Ponedeljek 7 12.30-13.15 229 35
Istenič Jasmina Ponedeljek 7 12.30-13.15   Ponedeljek 7 12.30-13.15 209 61
Jakša Janja Torek 4 10.00-10.45   Torek 7 12.30-13.15 307 42
Jančar Jana Alenka Ponedeljek 2 8.20-9.05   Torek 2 8.20-9.05 101 56
Kačar Miha Ponedeljek 3 9.10-9.55   Torek 7 12.30-13.15 ŠVZ2 60
Kastelic Katarina Četrtek 6 11.40-12.25   Petek 4 10.00-10.45 305 39
Klančič Maja Četrtek 6 11.40-12.25   Petek 3 9.10-9.55 339 16
Kocijančič Snežana Torek 4 10.00-10.45   Torek 4 10.00-10.45 332 34
Kočevar Zdenka Četrtek 2 8.20-9.05   Torek 6 11.40-12.25 107 41
Kokošar Matic Sreda 8 13.20-14.05   Torek 8 13.20-14.05 107 41
Košorok Eva Četrtek 3 9.10-9.55   Torek 2 8.20-9.05 317 19
Kotnik Mojca Petek 3 9.10-9.55   Četrtek 5 10.50-11.35 336 55
Kozina Damijana Petek 4 10.00-10.45   Sreda 5 10.50-11.35 101 56
Krakar Helena Torek 4 10.00-10.45   Ponedeljek 6 11.40-12.25 310 38
Kralj Nevenka Sreda 6 11.40-12.25   Sreda 6 11.40-12.25 117 45
Kunstelj Nina Sreda 3 9.10-9.55   Ponedeljek 7 12.30-13.15 209 61
Lavrič Aleš Četrtek 3 9.10-9.55   Četrtek 6 11.40-12.25 ŠVZ2 60
Lovrec Ksenija Četrtek 5 10.50-11.35   Petek 6 11.40-12.25 336 55
Mauko Dimovski Jasmina Torek 6 11.40-12.25   Torek 3 9.10-9.55 ŠVZ2 60
Medija Nevenka Ponedeljek 8 13.20-14.05   Petek 6 11.40-12.25 107 41
Mejač Petek Lucija Sreda 4 10.00-10.45   Torek 4 10.00-10.45 305 39
Mlakar Urška Torek 2 8.20-9.05   Četrtek 6 11.40-12.25 209 61
Mozetič Tatjana Četrtek 5 10.50-11.35   Sreda 5 10.50-11.35 333 53
Mursa Mojca Ponedeljek 8 13.20-14.05   Torek 4 10.00-10.45 201 36
Orešnik Vera Sreda 4 10.00-10.45   Sreda 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša Sreda 8 13.20-14.05   Ponedeljek 7 12.30-13.15 110 43
Peršič Katja Petek 3 9.10-9.55   Sreda 4 10.00-10.45 301 58
Pevec Tjaša Torek 4 10.00-10.45   Četrtek 3 9.10-9.55 201 36
Pikovnik Elizabeta Sreda 6 11.40-12.25   Sreda 5 10.50-11.35 337 28
Pivk Zajec Vlasta Torek 5 10.50-11.35   Torek 6 11.40-12.25 327 21
Poplas Helena Ponedeljek 5 10.50-11.35   Ponedeljek 6 11.40-12.25 328 37
Potočnik Mateja Sreda 6 11.40-12.25   Četrtek 5 10.50-11.35 201 36
Puc Mateja Torek 6 11.40-12.25   Ponedeljek 6 11.40-12.25 327 21
Raspotnik Patricija Valentina Četrtek 6 11.40-12.25   Četrtek 5 10.50-11.35 328 37
Rebolj Neva Četrtek 5 10.50-11.35   Petek 6 11.40-12.25 327 21
Seražin Nadja Četrtek 5 10.50-11.35   Ponedeljek 5 10.50-11.35 301 58
Soršak Aleksandra Četrtek 6 11.40-12.25   Petek 4 10.00-10.45 319 26
Spindler Nataša Četrtek 4 10.00-10.45   Ponedeljek 3 9.10-9.55 305 39
Strajnar Lea Torek 6 11.40-12.25   Ponedeljek 5 10.50-11.35 305 39
Sušnik Neža Četrtek 6 11.40-12.25   Sreda 4 10.00-10.45 338 49
Šifrar Jurij Torek 7 12.30-13.15   Četrtek 3 9.10-9.55 ŠVZ1 60
Škrabec Martina Torek 5 10.50-11.35   Torek 6 11.40-12.25 328 37
Španovič Dragana Petek 5 10.50-11.35   Četrtek 7 12.30-13.15 328 37
Štuhec Tanja Četrtek 4 10.00-10.45   Četrtek 5 10.50-11.35 107 41
Šušnica Ilc Vesna Torek 3 9.10-9.55   Sreda 6 11.40-12.25 105 40
Tarman Šmit Ida Sreda 7 12.30-13.15   Četrtek 4 10.00-10.45 310 38
Tekavec Tamara Petek 4 10.00-10.45   Sreda 7 12.30-13.15 201 36
Treven Majda Torek 2 8.20-9.05   Sreda 7 12.30-13.15 310 38
Trontelj Zavratnik Marjanca Četrtek 6 11.40-12.25   Petek 6 11.40-12.25 327 21
Urh Barbara Sreda 6 11.40-12.25   Četrtek 3 9.10-9.55 105 40
Vidmar Katja Ponedeljek 4 10.00-10.45   Sreda 3 9.10-9.55 301 58
Vodišek Romana Sreda 4 10.00-10.45   Četrtek 5 10.50-11.35 310 38
Vogrinc Matej Ponedeljek 3 9.10-9.55   Četrtek 3 9.10-9.55 ŠVZ1 60
Vrbovšek Inge Sreda 7 12.30-13.15   Torek 5 10.50-11.35 336 55
Vute Kosednar Sabina Ponedeljek 4 10.00-10.45   Ponedeljek 3 9.10-9.55 105 40
Zabukovec Mojca Ponedeljek 6 11.40-12.25   Torek 6 11.40-12.25 229 35
Zalaznik I., nad. Meglič T. Petek 2 8.20-9.05   Ponedeljek 4 10.00-10.45 209 61
Žeželj Sandrta Četrtek 3 9.10-9.55   Sreda 6 11.40-12.25 101 56
Žnidaršič Darja Četrtek 6 11.40-12.25   Petek 5 10.50-11.35 328 37
(Skupno 9.296 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost