GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

 

Razpored velja za urnik – od 6. 1. do 31. 1. 2020

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka ČET 6 11.40-12.25 SRE 7 12.30-13.15 105 40
Bekš Julijana SRE 2 8.20-9.05 SRE 5 10.50-11.35 336 55
Bevec Polonca ČET 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 213C 13
Boltin Uroš PON 6 11.40-12.25 PON 6 11.40-12.25 208 54
Brčkalija Jelka SRE 3 9.10-9.55 ČET 2 8.20-9.05 229 35
Butina Lidija ČET 5 10.50-11.35 PON 3 9.10-9.55 301 58
Čeh Branko TOR 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 110A 43
Demšar Simona ČET 4 10.00-10.45 PON 2 8.20-9.05 101 56
Dolinar Marjana SRE 4 10.00-10.45 PET 3 9.10-9.55 332 34
Egart Sabina SRE 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 306 23
Filipič Ida PON 3 9.10-9.55 SRE 3 9.10-9.55 229 35
Fink Alojzija SRE 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 305 39
Flerin Špelca SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 306 23
Gašperlin Tanja TOR 4 10.00-10.45 PON 7 12.30-13.15 306 23
Giuliatti Davinić Tanja ČET 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 336 55
Gorjan Lučka TOR 8 13.20-14.05 TOR 7 12.30-13.15 306 23
Gradišar Katarina PET 7 12.30-13.15 PET 7 12.30-13.15 314 32
Grkman Nikica TOR 3 9.10-9.55 TOR 5 10.50-11.35 327 21
Hrovat Ahac Tatjana PON 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 229 35
Jakša Janja TOR 5 10.50-11.35 TOR 6 11.40-12.25 307 42
Jančar Jana Alenka PET 5 10.50-11.35 PON 3 9.10-9.55 101 56
Jenko Karolina TOR 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 327 21
Kastelic Katarina PET 5 10.50-11.35 PET 6 11.40-12.25 305 39
Klančič Maja TOR 4 10.00-10.45 TOR 3 9.10-9.55 339 16
Kocijančič Snežana TOR 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 332 34
Kočevar Zdenka PET 5 10.50-11.35 SRE 3 9.10-9.55 107 41
Kosednar Sabina TOR 2 8.20-9.05 PET 2 8.20-9.05 105 40
Košorok Eva PON 4 10.00-10.45 PON 3 9.10-9.55 301 58
Kotnik Mojca SRE 6 11.40-12.25 PET 2 8.20-9.05 336 55
Kozina Damijana PET 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 101 56
Koželj Andreja ČET 3 9.10-9.55 ČET 3 9.10-9.55 209 61
Krakar Helena TOR 7 12.30-13.15 TOR 6 11.40-12.25 310 38
Kralj Nevenka TOR 6 11.40-12.25 TOR 6 11.40-12.25 119 45
Kunstelj Nina ČET 3 9.10-9.55 ČET 5 10.50-11.35 209 61
Lavrič Aleš TOR 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija ČET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 336 55
Matić Lucija SRE 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 317A 19
Mauko Dimovski Jasmina PON 5 10.50-11.35 ČET 7 12.30-13.15 ŠVZ2 60
Medija Nevenka PON 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 107 41
Meden Klara PET 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 ŠVZ2 59
Mejač Petek Lucija PON 5 10.50-11.35 SRE 5 10.50-11.35 305 39
Mlakar Urška PET 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 209 61
Mozetič Tatjana TOR 6 11.40-12.25 ČET 3 9.10-9.55 333 53
Mursa Mojca ČET 4 10.00-10.45 PON 4 10.00-10.45 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša SRE 4 10.00-10.45 PET 3 9.10-9.55 110A 43
Pavlin Klavdija PON 5 10.50-11.35 TOR 3 9.10-9.55 327 21
Peršič Katja SRE 6 11.40-12.25 PET 5 10.50-11.35 301 58
Pikovnik Elizabeta ČET 9 14.10-14.55 ČET 9 14.10-14.55 328 37
Pivk Zajec Vlasta ČET 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 327 21
Potočnik Mateja SRE 3 9.10-9.55 ČET 3 9.10-9.55 201 36
Radošević Tamara ČET 3 9.10-9.55 TOR 3 9.10-9.55 338 49
Raspotnik Patricija Valentina PET 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 328 37
Seražin Nadja TOR 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 301 58
Soršak Aleksandra PET 6 11.40-12.25 SRE 6 11.40-12.25 319 48
Spindler Nataša ČET 2 8.20-9.05 SRE 3 9.10-9.55 305 39
Šifrar Jurij PET 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 59
Škrabec Martina ČET 5 10.50-11.35 TOR 6 11.40-12.25 328 37
Štuhec Tanja PON 5 10.50-11.35 SRE 2 8.20-9.05 107 41
Šušnica Ilc Vesna PON 3 9.10-9.55 TOR 4 10.00-10.45 105 40
Tarman Šmit Ida SRE 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 310 38
Tekavec Tamara SRE 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 201 36
Treven Majda ČET 6 11.40-12.25 TOR 2 8.20-9.05 310 38
Urh Barbara TOR 6 11.40-12.25 TOR 7 12.30-13.15 105 40
Vodišek Romana SRE 3 9.10-9.55 ČET 6 11.40-12.25 310 38
Vogrinc Matej TOR 5 10.50-11.35 SRE 3 9.10-9.55 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca PET 4 10.00-10.45 ČET 4 10.00-10.45 229 35
Zalaznik Irena, nad. Pevec Tjaša PET 7 12.30-13.15 SRE 2 8.20-9.05 201 36
Žnidaršič Darja ČET 3 9.10-9.55 SRE 3 9.10-9.55 328 37
(Skupno 4,083 obiskov, današnjih obiskov 1)