Spletne učilnice Moodle - spletne učilnice
Učna gradiva eZNE
Eduroam Eduroam - omrežje za izob. ustan.
Šolska malica Lopolis - eRestavracija
Šolska knjižnica
Knjižne novosti

GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

Razpored velja za tekoči urnik od 6. 3. 2017.

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
  dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka Sre 7 12.30-13.15 Tor 5 10.50-11.35 105 40
Bekš Julijana Sre 6 11.40-12.25 Tor 4 10.00-10.45 336 55
Bevec Polonca Čet 6 11.40-12.25 Pet 4 10.00-10.45 105 40
Bogovič Tina Pon 2 8.20-9.05 Pon 2 8.20-9.05 107 41
Boltin Uroš Tor 6 11.40-12.25 Tor 6 11.40-12.25 208 54
Brčkalija Jelka Pet 4 10.00-10.45 Pon 4 10.00-10.45 229 35
Butina Lidija Pon 6 11.40-12.25 Tor 3 9.10-9.55 301 58
Čeh Branko Čet 8 13.20-14.05 Sre 6 11.40-12.25 110A 43
Demšar Simona Čet 6 11.40-12.25 Pon 5 10.50-11.35 101 56
Dolinar Marjana Sre 4 10.00-10.45 Tor 4 10.00-10.45 310 38
Egart Sabina Sre 7 12.30-13.15 Čet 5 10.50-11.35 306 23
Filipič Ida Pet 5 10.50-11.35 Pet 6 11.40-12.25 229 35
Fink Alojzija Tor 6 11.40-12.25 Sre 4 10.00-10.45 305 39
Flerin Špelca Sre 4 10.00-10.45 Sre 5 10.50-11.35 306 23
Gašperlin Tanja Čet 2 8.20-9.05 Sre 4 10.00-10.45 306 23
Giuliatti Davinić Tanja Pet 3 9.10-9.55 Pet 4 10.00-10.45 101 56
Gorjan Lučka Pon 6 11.40-12.25 Pon 5 10.50-11.35 306 23
Gornjak Matejka Tor 5 10.50-11.35 Pon 5 10.50-11.35 305 39
Gradišar Katarina Pet 6 11.40-12.25 Pet 6 11.40-12.25 314 32
Grkman Nikica Pon 5 10.50-11.35 Tor 6 11.40-12.25 327 21
Hrovat Ahac Tatjana Čet 4 10.00-10.45 Pet 4 10.00-10.45 229 35
Jakša Janja Pon 5 10.50-11.35 Sre 5 10.50-11.35 307 42
Jančar Jana Alenka Pet 6 11.40-12.25 Pon 4 10.00-10.45 101 56
Jenko Karolina Tor 4 10.00-10.45 Pon 7 12.30-13.15 327 21
Kastelic Silva Sre 5 10.50-11.35 Sre 4 10.00-10.45 213C 13
Klančič Maja Čet 5 10.50-11.35 Čet 4 10.00-10.45 339 16
Kobilšek Patricija Valentina Sre 2 8.20-9.05 Pet 5 10.50-11.35 328 37
Kocijančič Snežana Pet 5 10.50-11.35 Pet 4 10.00-10.45 332 34
Kočevar Zdenka Tor 6 11.40-12.25 Čet 4 10.00-10.45 107 41
Kogovšek Danijela Pon 7 12.30-13.15 Pon 7 12.30-13.15 328 37
Kotnik Mojca Sre 5 10.50-11.35 Čet 4 10.00-10.45 336 55
Kozina Damijana Čet 6 11.40-12.25 Sre 3 9.10-9.55 101 56
Koželj Andreja Čet 5 10.50-11.35 Čet 5 10.50-11.35 209 61
Kralj Nevenka Sre 5 10.50-11.35 Čet 2 8.20-9.05 332 34
Langerholc Branka Sre 5 10.50-11.35 Sre 6 11.40-12.25 338 45
Lavrič Aleš Tor 5 10.50-11.35 Pon 5 10.50-11.35 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija Pon 5 10.50-11.35 Tor 3 9.10-9.55 336 55
Matić Lucija Pon 7 12.30-13.15 Tor 7 12.30-13.15 328 37
Mauko Dimovski Jasmina Čet 6 11.40-12.25 Pon 5 10.50-11.35 ŠVZ2 60
Medija Nevenka Čet 4 10.00-10.45 Sre 4 10.00-10.45 107 41
Mejač Pet Lucija Sre 4 10.00-10.45 Pet 4 10.00-10.45 305 39
Mlakar Urška Čet 7 12.30-13.15 Čet 4 10.00-10.45 201 36
Mozetič Tatjana Pet 4 10.00-10.45 Čet 4 10.00-10.45 333 53
Mursa Mojca Pon 6 11.40-12.25 Sre 6 11.40-12.25 201 36
Orešnik Vera Sre 3 9.10-9.55 Sre 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša Čet 4 10.00-10.45 Pon 4 10.00-10.45 110A 43
Peršič Katja Pet 5 10.50-11.35 Tor 5 10.50-11.35 301 58
Pivk Zajec Vlasta Pet 3 9.10-9.55 Pet 4 10.00-10.45 327 21
Potočnik Mateja Čet 3 9.10-9.55 Pet 3 9.10-9.55 201 36
Radošević Tamara Pon 4 10.00-10.45 Pon 3 9.10-9.55 319 26
Ribič Romana Čet 4 10.00-10.45 Sre 5 10.50-11.35 ŠVZ2 59
Sedej Mateja Tor 3 9.10-9.55 Tor 4 10.00-10.45 327 21
Seražin Nadja Sre 4 10.00-10.45 Čet 4 10.00-10.45 301 58
Soršak Aleksandra Pet 6 11.40-12.25 Čet 5 10.50-11.35 332 34
Spindler Nataša Pet 5 10.50-11.35 Tor 2 8.20-9.05 305 39
Šifrar Jurij Tor 5 10.50-11.35 Pon 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Škrabec Martina Pon 4 10.00-10.45 Pet 3 9.10-9.55 328 37
Škrabanja Samo Pon 6 11.40-12.25 Čet 3 9.10-9.55 209 61
Štuhec Tanja Pon 3 9.10-9.55 Čet 4 10.00-10.45 107 41
Šušnica Ilc Vesna Čet 3 9.10-9.55 Tor 6 11.40-12.25 105 40
Tarman Šmit Ida Tor 5 10.50-11.35 Sre 4 10.00-10.45 310 38
Tekavec Tamara Čet 5 10.50-11.35 Pon 4 10.00-10.45 201 36
Treven Majda Sre 6 11.40-12.25 Sre 4 10.00-10.45 310 38
Urh Barbara Pon 7 12.30-13.15 Sre 4 10.00-10.45 105 40
Vogrinc Matej Pon 4 10.00-10.45 Sre 4 10.00-10.45 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca Sre 5 10.50-11.35 Sre 4 10.00-10.45 229 35
Zalaznik Irena Pet 2 8.20-9.05 Pet 4 10.00-10.45 201 36
Žnidaršič Darja Pon 7 12.30-13.15 Pon 6 11.40-12.25 332 34