GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

Razpored velja za tekoči urnik – do 24. 11. 2017.

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
  dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka ČET 6 11.40-12.25 TOR 3 9.10-9.55 105 40
Bekš Julijana SRE 4 10.00-10.45 TOR 3 9.10-9.55 336 55
Bevec Polonca ČET 6 11.40-12.25 SRE 5 10.50-11.35 213C 13
Bogovič Tina PON 6 11.40-12.25 PON 3 9.10-9.55 101 56
Boltin Uroš PET 3 9.10-9.55 PET 3 9.10-9.55 208 54
Brčkalija Jelka PET 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 229 35
Butina Lidija PON 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 301 58
Čeh Branko SRE 3 9.10-9.55 PON 4 10.00-10.45 110A 43
Demšar Simona SRE 2 8.20-9.05 PET 4 10.00-10.45 101 56
Dolinar Marjana SRE 5 10.50-11.35 SRE 4 10.00-10.45 332 34
Egart Sabina PET 5 10.50-11.35 PET 2 8.20-9.05 306 23
Filipič Ida ČET 5 10.50-11.35 PON 4 10.00-10.45 229 35
Fink Alojzija SRE 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 305 39
Flerin Špelca SRE 6 11.40-12.25 SRE 5 10.50-11.35 306 23
Gašperlin Tanja TOR 5 10.50-11.35 PON 4 10.00-10.45 306 23
Giuliatti Davinić Tanja ČET 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 336 55
Gorjan Lučka ČET 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 306 23
Gornjak Matejka TOR 6 11.40-12.25 PON 6 11.40-12.25 305 39
Gradišar Katarina ČET 7 12.30-13.15 ČET 7 12.30-13.15 314 32
Grkman Nikica PON 3 9.10-9.55 TOR 7 12.30-13.15 327 21
Hrovat Ahac Tatjana ČET 7 12.30-13.15 ČET 3 9.10-9.55 229 35
Jakša Janja TOR 5 10.50-11.35 SRE 5 10.50-11.35 307 42
Jančar Jana Alenka SRE 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 101 56
Jenko Karolina TOR 8 13.20-14.05 TOR 7 12.30-13.15 327 21
Klančič Maja ČET 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 339 16
Kobilšek Patricija Valentina SRE 5 10.50-11.35 ČET 3 9.10-9.55 328 37
Kocijančič Snežana SRE 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 332 34
Kočevar Zdenka TOR 7 12.30-13.15 TOR 3 9.10-9.55 107 41
Kogovšek Danijela PON 7 12.30-13.15 PON 7 12.30-13.15 328 37
Kosednar Sabina ČET 2 8.20-9.05 TOR 3 9.10-9.55 105 40
Kotnik Mojca PET 4 10.00-10.45 PET 5 10.50-11.35 336 55
Kozina Damijana PET 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 101 56
Koželj Andreja ČET 4 10.00-10.45 ČET 4 10.00-10.45 209 61
Krakar Helena TOR 8 13.20-14.05 TOR 8 13.20-14.05 310 38
Kralj Nevenka ČET 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 328 37
Kunstelj Nina SRE 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 209 61
Langerholc Branka SRE 5 10.50-11.35 SRE 6 11.40-12.25 338 45
Lavrič Aleš ČET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija PET 5 10.50-11.35 SRE 6 11.40-12.25 336 55
Matić Lucija TOR 5 10.50-11.35 TOR 4 10.00-10.45 319 26
Mauko Dimovski Jasmina SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 ŠVZ2 60
Medija Nevenka TOR 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 107 41
Mejač PET Lucija ČET 5 10.50-11.35 PON 3 9.10-9.55 305 39
Mlakar Urška TOR 6 11.40-12.25 TOR 4 10.00-10.45 209 61
Mozetič Tatjana PET 3 9.10-9.55 PON 4 10.00-10.45 333 53
Mursa Mojca ČET 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša SRE 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 110A 43
Peršič Katja TOR 5 10.50-11.35 ČET 5 10.50-11.35 301 58
Pikovnik Elizabeta SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 337 28
Pivk Zajec Vlasta ČET 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 327 21
Potočnik Mateja ČET 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 201 36
Radošević Tamara TOR 6 11.40-12.25 TOR 7 12.30-13.15 338 49
Ribič Romana SRE 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 ŠVZ2 59
Sedej Mateja PON 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 327 21
Seražin Nadja TOR 6 11.40-12.25 TOR 2 8.20-9.05 301 58
Soršak Aleksandra SRE 5 10.50-11.35 PON 5 10.50-11.35 332 34
Spindler Nataša TOR 6 11.40-12.25 TOR 3 9.10-9.55 305 39
Šifrar Jurij PON 5 10.50-11.35 TOR 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Škrabec Martina ČET 2 8.20-9.05 SRE 5 10.50-11.35 328 37
Štuhec Tanja PON 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 107 41
Šušnica Ilc Vesna PON 6 11.40-12.25 PON 5 10.50-11.35 105 40
Tarman Šmit Ida ČET 6 11.40-12.25 TOR 2 8.20-9.05 310 38
Tekavec Tamara TOR 6 11.40-12.25 PET 5 10.50-11.35 201 36
Treven Majda SRE 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 310 38
Urh Barbara ČET 6 11.40-12.25 PON 5 10.50-11.35 105 40
Vidmar Katja SRE 2 8.20-9.05 TOR 5 10.50-11.35 301 58
Vogrinc Matej SRE 4 10.00-10.45 PET 5 10.50-11.35 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca ČET 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 229 35
Zalaznik Irena SRE 5 10.50-11.35 SRE 6 11.40-12.25 201 36
Žnidaršič Darja TOR 7 12.30-13.15 TOR 7 12.30-13.15 328 37