KOLEDAR DOGODKOV V ŠOL. LETU 2022/23
ŠOLSKI KOLEDARJI
JUNIJ 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
12. – sreda |
SVET STARŠEV ob 17.00 |
13. – četrtek |
SVET ŠOLE |
14. – petek |
Delavnice za 3. letnike – VARNA MOBILNOST (Š. Flerin) |
17. – ponedeljek |
IND – glej razpored P. Bevec |
18. – torek |
IND – glej razpored P. Bevec |
19. − sreda |
IND – glej razpored P. Bevec |
20. – četrtek |
IND – glej razpored P. Bevec |
21. – petek |
Ocenjevalna konferenca ob 8.00 |
24. − ponedeljek |
od 7.30 do 10.00: Priprave na popravne in dopolnilne izpite 10.00 Proslava ob dnevu državnosti in delitev spričeval |
25. – torek |
DAN DRŽAVNOSTI |
26. − sreda |
Priprava poročil in evalvacija šolskega leta |
27. – četrtek |
Usposabljanje za vse zaposlene – glej vabilo |
28. − petek |
SPOMLADANSKI IZPITNI ROK |
MAJ 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
8. – sreda |
MAJSKE IGRE (Dijaška skupnost) |
9. – četrtek |
Predstavitev mednarodnih dejavnosti ob DNEVU EVROPE Pedagoška konferenca od 14.15 do 16.00 Predavanje za starše ob 17.00 Sestanek za organizatorje strokovnih ekskurzij v tujino ob 17.30 3. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30 |
10. – petek |
Proslava ob mednarodnem dnevu medicinskih sester in dnevu prostovoljcev ob 12. uri v telovadnici Predavanja za dijake ob DNEVU MEDICINSKIH SESTER (glej razpored) |
20. – ponedeljek |
2. ocenjevalna konferenca za zaključne letnike ob 14.15 Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit |
21. – torek |
Usposabljanje za mentorje dijakom na PUD-u PARADA MATURANTOV |
22. − sreda |
Delitev spričeval za zaključne letnike |
23. – četrtek |
Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit |
24. – petek |
Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit Tabor za pripravo na poklicno maturo |
25. − sobota |
Tabor za pripravo na poklicno maturo |
26. − nedelja |
Tabor za pripravo na poklicno maturo |
27. − ponedeljek |
Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit |
28. − torek |
Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit |
29. − sreda |
Začetek spomladanskega izpitnega roka poklicne mature 2024 |
APRIL 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
8. – ponedeljek |
Delovno srečanje ravnateljev v Radencih (8.−10. 4.) |
9. – torek |
Delovno srečanje pomočnikov ravnateljev v Portorožu (9.−10. 4.) |
11. – četrtek |
Regijski posvet o predlogu Nacionalnega programa VIZ od 14.00 do 18.00 |
17. – sreda |
Praznovanje 10-letnice KNJIŽNE INFUZIJE |
18. − četrtek |
Pedagoška konferenca ob 14.15 |
22. − ponedeljek |
Tabor za 2. letnike na Ptuju PUD: 2. K in 2. L od 22. 4. do 14. 6. 2024 |
23. − torek |
Tabor za 2. letnike na Ptuju |
24. − sreda |
Tabor za 2. letnike na Ptuju |
25. − četrtek |
Tabor za 2. letnike na Ptuju |
26. − petek |
Tabor za 2. letnike na Ptuju MATURANTSKI PLES |
MAREC 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
1. – petek |
Strokovna ekskurzija v Škofjo Loko za 3. G |
4. – ponedeljek |
PUD: 3. B, 3. C, 4. A, 4. B od 4. 3. 2024 do 29. 3. 2024 |
5. – torek |
PMP (glej razpored) Podelitev maturitetnih spričeval po zimskem roku ob 14.15 |
6. – sreda |
BRALNI KLUB ob 13. 15 v knjižnici |
14. − četrtek |
Predavanje za starše v P 14 od 17.00 do 18.00 2. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30 |
20. − sreda |
Sodelovanje na KULTURNEM BAZARJU Državno tekmovanje iz angleščine |
21. − četrtek |
Državno tekmovanje iz matematike |
JANUAR 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
3. – sreda |
PUD: 3. D in 3. H, 4. B in 4. D od 3. 1. 2024 do 30. 1. 2024 |
4. – četrtek |
PRA: 3. A, 3. E, 3. F, 3. G od 4. 1. 2024 do 10. 5. 2024 |
8. − ponedeljek |
PRA: 4. C, 4. E, 4. F, 4. G od 8. 1. 2024 do 7. 5. 2024 Sestanek z razredniki 1. letnikov in svetovalno službo ob 14.15 v P 14 |
15. – ponedeljek |
1. ocenjevalna konferenca ob 14.15 v P 14 2. roditeljski sestanki (glej razpored) |
16. − torek |
2. roditeljski sestanek (glej razpored) |
17. − sreda |
2. roditeljski sestanek (glej razpored) |
18. − četrtek |
2. roditeljski sestanek (glej razpored) |
19. − petek |
2. roditeljski sestanek (glej razpored) |
24. − sreda |
Karierni dan za zaključne letnike (delodajalci se predstavijo) izven pouka |
FEBRUAR 2024
DATUM |
DEJAVNOST |
1. – četrtek |
Začetek zimskega izpitnega roka |
7. − sreda |
Proslava ob slovenskem kulturnem prazniku ob 12.00 v telovadnici Kulturni program v hiši Ljubhospic (K. Vidmar + dijaki) |
9. – petek |
Pouka prost dan (nadomeščanje 7. 10. 2023) |
13. − torek |
2. seja SVETA STARŠEV ob 17.00 |
14. – sreda |
VALENTINOV PLES ob 18.00 v FITNESU (organizacija: DIJAŠKA SKUPNOST) |
15. − četrtek |
PEDAGOŠKA KONFERENCA ob 14.15 |
16. − petek |
INFORMATIVNI DAN |
17. − sobota |
INFORMATIVNI DAN |
19. − ponedeljek |
Začetek zimskih počitnic |
28. − sreda |
2. seja SVETA ZAVODA |
DECEMBER 2023
DATUM |
DEJAVNOST |
13. – sreda |
Božiček za otroke zaposlenih ob 17.00 v FITNESU |
14. – četrtek |
Plesna predstava za otroke RK ob 13.00 v FITNESU (K. Vidmar) Prednovoletno srečanje za zaposlene, upokojene in sodelavce v zdravstvenih in socialnih zavodih |
20. − sreda |
Prednovoletno srečanje za DIJAŠKO SKUPNOST |
22. – petek |
Proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti, NOVOLETNI BAZAR |
SEPTEMBER 2023
DATUM |
DEJAVNOST |
1. – petek |
1. urnik od 4. 9. do 24. 11. |
4. – ponedeljek |
PRA: 5. k, 4. a, 4. b, 4. d PUD: 3. k od 4. 9. do 21. 11. PUD: 4. F in 4. G od 4. 9. do 29. 9. |
7. − četrtek |
PRA: 2. k, 2. l, 3. b, 3. c, 3. d, 3. h od 7. 9. do 22. 12. Predstavitev UKC LJ (T. Koritnik) |
11. − ponedeljek |
Začetek taborov za 3. letnike v CŠOD PLANINKA (glej razpored) |
18. − ponedeljek |
Začetek roditeljskih sestankov (glej razpored) |
20. − sreda |
Pedagoška konferenca od 14.00 do 15.30 (Simon Konečnik: Umetna inteligenca) |
26. − torek |
1. športni dan za 1. in 2. letnike |
27. − sreda |
PREDAVANJE ZA DIJAŠKO SKUPNOST OB 10. uri v P 14 (dr. Nina Ana Jäger: O odgovornosti) |
28. − četrtek |
1. športni dan za 4. letnike in 4. k |
NOVEMBER 2023
DATUM |
DEJAVNOST |
16. – četrtek |
1. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30 Predavanje za starše od 17.00 do 18.00 (svetovalna služba) 17.45: Sestanek celotnega učiteljskega zbora v zbornici |
17. – petek |
TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK (M. Puc, N. Rebolj, M. Bračko) |
20. − ponedeljek |
Delovno srečanje ravnateljev v Portorožu (S. Kastelic) |
21. − torek |
Delovno srečanje ravnateljev Portorožu (S. Kastelic) |
22. − sreda |
Sestanek STROKOVNEGA KOLEGIJA |
24. − petek |
23. SIMPOZIJ v organizaciji DMSBZT |
27. − ponedeljek |
2. urnik: od 27. 11. do 22. 12. 2023 PUD: 5. K od 27. 11. do 8. 12. 2023 |
29. − sreda |
Pedagoška konferenca za vse zaposlene od 14.15 do 16.00 (U. Zafošnik: Učenje in psihološka varnost) DAN ODPRTIH VRAT OZ. PREDSTAVITEV POUKA V STROKOVNIH UČILNICAH ZA OSNOVNOŠOLCE V POPOLDANSKEM ČASU (B. Jovanović, S. Soršak, S. Kastelic + učiteljice iz aktiva ZNE + dijaki) PRAZNOVANJE OB ZAKLJUČKU ENERGETSKE SANACIJE ob 16.30 v šolski jedilnici |