KOLEDAR DOGODKOV V ŠOL. LETU 2022/23

 

JUNIJ 2024

DATUM

DEJAVNOST

12. – sreda      

SVET STARŠEV ob 17.00  

13. – četrtek        

SVET ŠOLE

14. – petek  

Delavnice za 3. letnike – VARNA MOBILNOST (Š. Flerin)

17. – ponedeljek    

IND – glej razpored  P. Bevec

18. – torek   

IND – glej razpored  P. Bevec

19. − sreda   

IND – glej razpored  P. Bevec

20. – četrtek   

IND – glej razpored  P. Bevec

21. – petek  

Ocenjevalna konferenca ob 8.00

24. − ponedeljek  

od 7.30 do 10.00: Priprave na popravne in dopolnilne izpite

10.00 Proslava ob dnevu državnosti in delitev spričeval

25. – torek

DAN DRŽAVNOSTI

26. − sreda  

Priprava poročil in evalvacija šolskega leta   

27. – četrtek  

Usposabljanje za vse zaposlene – glej vabilo   

28. − petek  

SPOMLADANSKI IZPITNI ROK  

MAJ 2024

DATUM

DEJAVNOST

8. – sreda      

MAJSKE IGRE (Dijaška skupnost)  

9. – četrtek        

Predstavitev mednarodnih dejavnosti ob DNEVU EVROPE

Pedagoška konferenca od 14.15 do 16.00

Predavanje za starše ob 17.00

Sestanek za organizatorje strokovnih ekskurzij v tujino ob 17.30

3. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30     

10. – petek  

Proslava ob mednarodnem dnevu medicinskih sester in dnevu prostovoljcev ob 12. uri v telovadnici   

Predavanja za dijake ob DNEVU MEDICINSKIH SESTER (glej razpored)

20. – ponedeljek    

2. ocenjevalna konferenca za zaključne letnike ob 14.15

Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit        

21. – torek   

Usposabljanje za mentorje dijakom na PUD-u   

PARADA MATURANTOV

22. − sreda   

Delitev spričeval za zaključne letnike

23. – četrtek   

Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit  

24. – petek  

Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit  

Tabor za pripravo na poklicno maturo

25. − sobota

Tabor za pripravo na poklicno maturo

26. − nedelja

Tabor za pripravo na poklicno maturo

27. − ponedeljek  

Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit  

28. − torek

Priprave na poklicno maturo in zaključni izpit  

29. − sreda  

Začetek spomladanskega izpitnega roka poklicne mature 2024

APRIL 2024

DATUM

DEJAVNOST

8. – ponedeljek      

Delovno srečanje ravnateljev v Radencih (8.−10. 4.)

9. – torek       

Delovno srečanje pomočnikov ravnateljev v Portorožu (9.−10. 4.)   

11. – četrtek   

Regijski posvet o predlogu Nacionalnega programa VIZ od 14.00 do 18.00

17. – sreda   

Praznovanje 10-letnice KNJIŽNE INFUZIJE       

18. − četrtek  

Pedagoška konferenca ob 14.15  

22. − ponedeljek  

Tabor za 2. letnike na Ptuju

PUD: 2. K in 2. L od 22. 4. do 14. 6. 2024

23. − torek  

Tabor za 2. letnike na Ptuju

24. − sreda

Tabor za 2. letnike na Ptuju

25. − četrtek

Tabor za 2. letnike na Ptuju

26. − petek

Tabor za 2. letnike na Ptuju

MATURANTSKI PLES

MAREC 2024

DATUM

DEJAVNOST

1. – petek      

Strokovna ekskurzija v  Škofjo Loko za 3. G

4. – ponedeljek       

PUD: 3. B, 3. C, 4. A, 4. B od 4. 3. 2024 do 29. 3. 2024  

5. – torek  

PMP (glej razpored)

Podelitev maturitetnih spričeval po zimskem roku ob 14.15

6. – sreda   

BRALNI KLUB ob 13. 15 v knjižnici     

14. − četrtek  

Predavanje za starše v P 14 od 17.00 do 18.00

2. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30  

20. − sreda

Sodelovanje na KULTURNEM BAZARJU

Državno tekmovanje iz angleščine

21. − četrtek

Državno tekmovanje iz matematike

JANUAR 2024

 

DATUM

DEJAVNOST

3. – sreda      

PUD: 3. D in 3. H, 4. B in 4. D  od 3. 1. 2024 do 30. 1. 2024

4. – četrtek      

PRA: 3. A, 3. E, 3. F, 3. G od 4. 1. 2024 do 10. 5. 2024  

8. − ponedeljek

PRA: 4. C, 4. E, 4. F, 4. G od 8. 1. 2024 do 7. 5. 2024

Sestanek z razredniki 1. letnikov in svetovalno službo ob 14.15 v P 14  

15. – ponedeljek   

1. ocenjevalna konferenca ob 14.15 v P 14

2. roditeljski sestanki (glej razpored)    

16. − torek

2. roditeljski sestanek (glej razpored)

17. − sreda

2. roditeljski sestanek (glej razpored)

18. − četrtek

2. roditeljski sestanek (glej razpored)

19. − petek

2. roditeljski sestanek (glej razpored)

24. − sreda

Karierni dan za zaključne letnike (delodajalci se predstavijo) izven pouka

 

FEBRUAR 2024

DATUM

DEJAVNOST

1. – četrtek

Začetek zimskega izpitnega roka

7. − sreda

Proslava ob slovenskem kulturnem prazniku ob 12.00 v telovadnici

Kulturni program v hiši Ljubhospic (K. Vidmar + dijaki)

9. – petek   

Pouka prost dan (nadomeščanje 7. 10. 2023)   

13. − torek  

2. seja SVETA STARŠEV  ob 17.00

14. – sreda

VALENTINOV PLES ob 18.00 v FITNESU (organizacija: DIJAŠKA SKUPNOST)

15. − četrtek   

PEDAGOŠKA KONFERENCA ob 14.15

16. − petek    

INFORMATIVNI DAN  

17. − sobota

INFORMATIVNI DAN

19. − ponedeljek

Začetek zimskih počitnic

28. − sreda

2. seja SVETA ZAVODA   

DECEMBER 2023

DATUM

DEJAVNOST

13. – sreda      

Božiček za otroke zaposlenih ob 17.00 v FITNESU  

14. – četrtek      

Plesna predstava za otroke RK ob 13.00 v FITNESU (K. Vidmar)  

Prednovoletno srečanje za zaposlene, upokojene in sodelavce v zdravstvenih in socialnih zavodih  

20. − sreda

Prednovoletno srečanje za DIJAŠKO SKUPNOST  

22. – petek  

Proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti, NOVOLETNI BAZAR   

SEPTEMBER 2023

DATUM

DEJAVNOST

1. – petek     

1. urnik od 4. 9. do 24. 11.

4. – ponedeljek    

PRA: 5. k, 4. a, 4. b, 4. d

PUD:  3. k  od 4. 9. do 21. 11. PUD: 4. F in 4. G od 4. 9. do 29. 9.   

7. − četrtek

PRA: 2. k, 2. l, 3. b, 3. c, 3. d, 3. h od 7. 9. do 22. 12.

Predstavitev UKC LJ (T. Koritnik)

11. − ponedeljek    

Začetek taborov za 3. letnike v CŠOD PLANINKA (glej razpored)   

18. − ponedeljek

Začetek roditeljskih sestankov (glej razpored)

20. − sreda

Pedagoška konferenca od 14.00 do 15.30 (Simon Konečnik: Umetna inteligenca)

26. − torek

1. športni dan za 1. in 2. letnike

27. − sreda

PREDAVANJE ZA DIJAŠKO SKUPNOST OB 10. uri v P 14 (dr. Nina Ana Jäger: O odgovornosti)

28. − četrtek

1. športni dan za 4. letnike in 4. k

NOVEMBER 2023

DATUM

DEJAVNOST

16. – četrtek      

1. skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30

Predavanje za starše od 17.00 do 18.00 (svetovalna služba)

17.45: Sestanek celotnega učiteljskega zbora v zbornici  

17. – petek     

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK (M. Puc, N. Rebolj, M. Bračko)  

20. − ponedeljek

Delovno srečanje ravnateljev v Portorožu (S. Kastelic)

21. − torek

Delovno srečanje ravnateljev Portorožu (S. Kastelic)

22. − sreda

Sestanek STROKOVNEGA KOLEGIJA

24. − petek

23. SIMPOZIJ v organizaciji DMSBZT

27. − ponedeljek

2. urnik: od 27. 11. do 22. 12. 2023

PUD: 5. K od 27. 11. do 8. 12. 2023  

29. − sreda

Pedagoška konferenca za vse zaposlene od 14.15 do 16.00 (U. Zafošnik: Učenje in psihološka varnost)

DAN ODPRTIH VRAT OZ. PREDSTAVITEV POUKA V STROKOVNIH UČILNICAH ZA OSNOVNOŠOLCE V POPOLDANSKEM ČASU (B. Jovanović, S. Soršak, S. Kastelic + učiteljice iz aktiva ZNE + dijaki)

PRAZNOVANJE OB ZAKLJUČKU ENERGETSKE SANACIJE ob 16.30 v šolski jedilnici   

(Skupno 22.294 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost